فارسی
دوشنبه 31 خرداد 1400 - الاثنين 10 ذي القعدة 1442
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه
1360
0
نفر 0
0% این مطلب را پسندیده اند

عالمان هوى‏پرست قرن بيستم‏


آنان كه آتش جنگ جهانى اوّل را برافروختند و ميليون‌ها انسان بى‌گناه را به كام آتش جنگ كشتند، از فارغ التحصيل‌هاى دانشگاه‌ها و دانشكده‌ها بودند!!

آنان كه آتش جنگ جهانى دوّم را شعله‌ور كردند و نزديك به سى ميليون انسان را در آتش خودخواهى و هوى و هوس خود خاكستر كرده و هزاران خانه و مدرسه و كودكستان و بيمارستان را با اهلش نابود نمودند، تحصيل كرده‌هاى دانشگاه و دانشكده بودند!!

آنان كه از فرانسه به الجزائر رفتند و در مدّت هفت سال نزديك به يك ميليون مسلمان را كه جرمى جز طلب آزادى از شرّ استعمار نداشتند، كشتند و هزاران مرد و زن را در زندان‌ها به انواع شكنجه‌ها مبتلا كردند، پايان‌نامه تحصيل خود را از دانشگاه‌هاى فرانسه متمدّن و آزادى‌خواه و مبتكر منشور آزادى و حقوق بشر گرفته بودند!!!

آنان كه نزديك به چهارصد سال، از انگلستان براى غارت نزديك به صد كشور در آسيا و آفريقا و آمريكاى لاتين رخت سفر مى‌بستند و محرومان و مستضعفان را به جرم آزادى‌خواهى قطعه قطعه مى‌كردند همه از دانشمندان اقتصاد، روان‌شناسى، سياست و علوم ديگر بودند!!

قاتلان اميركبيرها، سيّد جمال‌الدين‌ها، لومومبوها و هزاران دلسوزى كه براى نجات ملّت‌هاى خود قيام كرده بودند، با كمال تأسّف از دانشمندان علوم مادّى و تجربى بودند!!

جنايات هولناك و غارت‌گريهاى وحشتناك و ستمگرى‌ها و بيدادگرى‌هاى خطرناك اين فارغ التحصيل‌هاى دانشگاه‌هاى دنيا، در صدها كتاب قطور، بدون شك قابل بازگو كردن نيست!!

كارگردانان دولت غاصب و خائن اسرائيل كه بيش از پنجاه سال از كشتن مردم مسلمان اعمّ از زنان، مردان و كودكان و بمباران‌هاى ويرانگر و شكنجه‌هاى بدتر از قرون وسطى در زندان روى‌گردان نيستند، از فارغ‌التحصيل‌هاى رشته‌هاى گوناگون علمى از دانشگاه‌هاى غرب هستند!!

اين جنايات باور نكردنى مخصوص به عالمان غربى نيست، اعمال كمونيست‌هاى شرقى و عمّالشان نشان مى‌دهد كه اينان هم در پايمال كردن حقوق انسان بى‌گناه دست‌كمى از غربى‌ها ندارند.

«اسرار مرگ استالين» كتاب بسيارى مهمّى است كه نويسنده آن ع- آوتور خانوف، يكى از كاركنان كميته مركزى حزب كمونيست شوروى سابق بوده است.

وقتى تمام اين كتاب را به دقّت مطالعه مى‌كنيم، به اين نتيجه مى‌رسيم كه استالين و اطرافيانش كه خود را پيامبران بيدار كمونيست مى‌دانستند، تنها به خاطر سوء ظن، يا به خاطر اين كه فلان نفر يا فلان گروه و جمعيّت، با استالين موافق نبودند، دستور قتل آن‌ها را مى‌دادند و در مدّت كوتاه حكومت خود، نزديك به بيست ميليون نفر را شبانه بازداشت‌ و بلافاصله اعدام كردند!!

 

 


منبع : پایگاه عرفان
 • عالم
 • عالم هواپرست
 • جنگ جهانى اوّل
 • فارغ التحصيل‏ هاى دانشگاه‏ها و دانشكده‏ ها
 • قیام
 • امیرکبیر
 • 1360
  0
  0% (نفر 0)
   
  نظر شما در مورد این مطلب ؟
   
  امتیاز شما به این مطلب ؟
  اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

  آخرین مطالب

  تنبيه نفس در حضور پیامبر (ص)
  تأخير اجابت دعا
  رفتار امام حسين (ع) با معلم فرزندش‏
  حكايت انوشيروان و وزير
  خدمت امام رضا(ع) در حمام نیشابور
  حکایت ثعلبة بن حاطب‏
  حکایت دزدی که با یاد خدا عاقبت بخیر شد
  حکایتی از لقمه حرام‏
  شب قدر شب گناه نيست!‏
  من دختر بدحجابی بودم با آرایش‌های زیاد

  بیشترین بازدید این مجموعه

  بخیل از ستمگر برتر است
  در و دیوار هم با نماز شبش هم‌صدا می‌شدند
  بوى بد غيبت
  حكايت ابراهيم ادهم‏
  حكايت انوشيروان و وزير
  داستان فضيل عيّاض و داود طايى‏
  توسل به امام رضا(ع) مرا نجات داد
  حکایت حرص و حسد
  اگر زبانم را از بيخ و بن بر كنند...
  پناه بردن حضرت سيّدالشهدا(ع) به حضرت عباس(ع)

   
  نظرات کاربر
  پر بازدید ترین مطالب سال
  پر بازدید ترین مطالب ماه
  پر بازدید ترین مطالب روز

  گزارش خطا