فارسی
شنبه 14 تير 1399 - السبت 13 ذي القعدة 1441

  1030
  0
  0

عالمان هوى‏پرست قرن بيستم‏


آنان كه آتش جنگ جهانى اوّل را برافروختند و ميليون‌ها انسان بى‌گناه را به كام آتش جنگ كشتند، از فارغ التحصيل‌هاى دانشگاه‌ها و دانشكده‌ها بودند!!

آنان كه آتش جنگ جهانى دوّم را شعله‌ور كردند و نزديك به سى ميليون انسان را در آتش خودخواهى و هوى و هوس خود خاكستر كرده و هزاران خانه و مدرسه و كودكستان و بيمارستان را با اهلش نابود نمودند، تحصيل كرده‌هاى دانشگاه و دانشكده بودند!!

آنان كه از فرانسه به الجزائر رفتند و در مدّت هفت سال نزديك به يك ميليون مسلمان را كه جرمى جز طلب آزادى از شرّ استعمار نداشتند، كشتند و هزاران مرد و زن را در زندان‌ها به انواع شكنجه‌ها مبتلا كردند، پايان‌نامه تحصيل خود را از دانشگاه‌هاى فرانسه متمدّن و آزادى‌خواه و مبتكر منشور آزادى و حقوق بشر گرفته بودند!!!

آنان كه نزديك به چهارصد سال، از انگلستان براى غارت نزديك به صد كشور در آسيا و آفريقا و آمريكاى لاتين رخت سفر مى‌بستند و محرومان و مستضعفان را به جرم آزادى‌خواهى قطعه قطعه مى‌كردند همه از دانشمندان اقتصاد، روان‌شناسى، سياست و علوم ديگر بودند!!

قاتلان اميركبيرها، سيّد جمال‌الدين‌ها، لومومبوها و هزاران دلسوزى كه براى نجات ملّت‌هاى خود قيام كرده بودند، با كمال تأسّف از دانشمندان علوم مادّى و تجربى بودند!!

جنايات هولناك و غارت‌گريهاى وحشتناك و ستمگرى‌ها و بيدادگرى‌هاى خطرناك اين فارغ التحصيل‌هاى دانشگاه‌هاى دنيا، در صدها كتاب قطور، بدون شك قابل بازگو كردن نيست!!

كارگردانان دولت غاصب و خائن اسرائيل كه بيش از پنجاه سال از كشتن مردم مسلمان اعمّ از زنان، مردان و كودكان و بمباران‌هاى ويرانگر و شكنجه‌هاى بدتر از قرون وسطى در زندان روى‌گردان نيستند، از فارغ‌التحصيل‌هاى رشته‌هاى گوناگون علمى از دانشگاه‌هاى غرب هستند!!

اين جنايات باور نكردنى مخصوص به عالمان غربى نيست، اعمال كمونيست‌هاى شرقى و عمّالشان نشان مى‌دهد كه اينان هم در پايمال كردن حقوق انسان بى‌گناه دست‌كمى از غربى‌ها ندارند.

«اسرار مرگ استالين» كتاب بسيارى مهمّى است كه نويسنده آن ع- آوتور خانوف، يكى از كاركنان كميته مركزى حزب كمونيست شوروى سابق بوده است.

وقتى تمام اين كتاب را به دقّت مطالعه مى‌كنيم، به اين نتيجه مى‌رسيم كه استالين و اطرافيانش كه خود را پيامبران بيدار كمونيست مى‌دانستند، تنها به خاطر سوء ظن، يا به خاطر اين كه فلان نفر يا فلان گروه و جمعيّت، با استالين موافق نبودند، دستور قتل آن‌ها را مى‌دادند و در مدّت كوتاه حكومت خود، نزديك به بيست ميليون نفر را شبانه بازداشت‌ و بلافاصله اعدام كردند!!

 

 


منبع : پایگاه عرفان
 • عالم
 • عالم هواپرست
 • جنگ جهانى اوّل
 • فارغ التحصيل‏ هاى دانشگاه‏ها و دانشكده‏ ها
 • قیام
 • امیرکبیر
 •   1030
    0
    0
  امتیاز شما به این مطلب ؟

  آخرین مطالب

      توسل به امام رضا(ع) مرا نجات داد
      حکایت خدمت به پدر و مادر
      ملاقات امام رضا(ع) با عالم ربانى‏
      داستان شگفت انگيز سعد بن معاذ
      طلب مقام از حضرت رضا(ع)
      داستان تجارت دوست امام صادق‏ (ع)
      فروش خانه همسایه امام صادق(ع)
      من آرزو داشتم که این جعفر مثل امام جعفر صادق بشود!
      مهرورزى امام صادق (ع) به مخالفانش‏
      امام صادق(ع) و ابوشاكر ديصانى‏

  بیشترین بازدید این مجموعه

        داستانى درباره گرگ گرسنه
        حکایت خدمت به پدر و مادر
        محروم ماندن از سعادت ابدى‏
        رعايت حلال و حرام‏
        عبوديت را از يك عبد بياموزيم‏
        گوشه‏اى از عبادت امام حسن عليه السلام‏
        برخورد اسلام با بخيل‏
        تدارك خدا
        تاجری که خانه‌اش را در اختیار زائران قرار می‌داد
        با حسودان چگونه باید رفتار کنیم؟

   
  نظرات کاربر
  پر بازدید ترین مطالب سال
  پر بازدید ترین مطالب ماه
  پر بازدید ترین مطالب روز