فارسی
جمعه 13 تير 1399 - الجمعة 12 ذي القعدة 1441
  1577
  0
  0

سامانه الکترونیکی داوری در مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی راه‌اندازی شد

سامانه الکترونیکی داوری در مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی راه‌اندازی شد

 

گروه بین‌الملل: سامانه الکترونیکی جدید برای داوری در نوزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جایزه دبی توسط محمد الحمادی، رئیس بخش فن‌آوری اطلاعات و منابع انسانی مؤسسه قرآن جایزه دبی راه‌اندازی شد.


به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «quran.gov.ae»، کمیته برگزارکننده مسابقات قرآن جایزه دبی طی نشستی با حضور ابراهیم بوملحه، مشاور فرهنگی و انسانی حاکم دبی و رئیس کمیته برگزارکننده مسابقات، استفاده از سامانه الکترونیکی جدید برای داوری در این دوره از مسابقات را مورد بررسی قرار داد.
این سامانه الکترونیکی توسط محمد الحمادی، رئیس بخش فن‌آوری اطلاعات و منابع انسانی مؤسسه جایزه دبی راه‌اندازی شده است.
ابراهیم محمد بوملحه، ضمن سخنانی در این نشست بر ضرورت آشنایی کمیته داوران با این سامانه الکترونیکی جدید و آگاهی‌یافتن آن‌ها با جزئیات آیین‌نامه جدید داوری تأکید کرد.
همچنین در این نشست، فعالیت‌های کمیته‌های مختلف این دوره از مسابقات قرآنی، همایش‌ها و نشست‌هایی که قرار است در حاشیه این مسابقات برگزار شود، مورد بحث و تبا‌دل‌نظر قرار گرفت.
موضوع اسکان و استقبال از مهمانان، چگونگی برگزاری مراسم‌های افتتاحیه و اختتامیه و هماهنگی جهت افتتاح شبکه ماهواره‌ای ویژه مؤسسه بین‌المللی قرآن جایزه دبی از دیگر موضوعات قابل بحث در این نشست بود.
در پایان این نشست نیز اسامی کمیته داوران مسابقات در بخش نهایی و مقدماتی آن اعلام شد.


منبع : iqna
  1577
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب


بیشترین بازدید این مجموعه


 
نظرات کاربر