فارسی
سه شنبه 06 آبان 1399 - الثلاثاء 10 ربيع الاول 1442
  183
  0
  0

افشاگری های مهم صدام، مهر تاییدی بر تحرکات مزدوران معلوم الحال در سوریه

افشاگری های مهم صدام، مهر تاییدی بر تحرکات مزدوران معلوم الحال در سوریه

 

"صدام الجمل" دراین نوار ویدئویی اسراری مهم از همدستی دستگاه های اطلاعاتی عربی، آمریکایی و اروپایی در حمایت از ارتش آزاد و گروهک "احفاد الرسول" فاش می کند، وی در بخشی از اظهاراتش می گوید: اطلاعات سعودی و قطر پشتیبانی مالی محکمی از ارتش آزاد دارند و اطلاعات اردن به عناصر تروریستی آموزش های نظامی می دهد، وی هم چنین اذعان می کند اتاق های عملیاتی با حضور افسران اردنی، قطری و اسراییلی تشکیل می شود.

 

به گزارش «شیعه نیوز»، تروریست های امارت اسلامی شام و عراق"داعش" نواری ویدئویی که حاوی اعترافات فرمانده کی از گردان های "احفاد الرسول" و "لواءالله" به نام "صدام الجمل" می باشد را منتشر نموده است.

 

"صدام الجمل" دراین نوار ویدئویی اسراری مهم از همدستی دستگاه های اطلاعاتی عربی، آمریکایی و اروپایی در حمایت از ارتش آزاد و گروهک "احفاد الرسول" فاش می کند، وی در بخشی اط اظهاراتش می گوید: اطلاعات سعودی و قطر پشتیبانی مالی محکمی از ارتش آزاد دارند و اطلاعات اردن به عناصر تروریستی آموزش های نظامی می دهد، وی هم چنین فاش می کند  اتاق های عملیاتی با حضور افسران اردنی، قطری و اسراییلی تشکیل می شود ، در این اتاق ها، عملیات ها و اهداف مشخص می شود.

 

وی سپس اعتراف می کند که اعضای گروهک "احفاد الرسول" با ماشین های گروهک مشروب جابجا می کنند و برخی اهل فساد هستند. الجمل در ادامه می گوید: خود من در یکی از جلسه ها با حضور رهبر ارتش آزاد "سلیم ادریس" و معاون وزیر دفاع سعودی "سلمان بن سلطان" برادر بندر بن سلطان رئیس اطلاعات این کشور شرکت کرده ام، دراین جلسه از رهبران گردان ها خواسته می شد که طرح برای اهدافی که مورد هدف هستند ارائه دهند تا مقدار هزینه ها و سلاح و.. برآورد شود و مسلحان تروریست هیچ نگرانی نداشته باشند. صدام الجمل در جمله ای رئیس ائتلاف مخالفان را کودک نازپرورده سعودی می خواند که چیزی نمی فهمد و فقط توسط اموال سعودی برای اجرای توطئه ها تطمیع شده است.


منبع : شیعه نیوز
  183
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب

مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسگری(ع) با سخنرانی استاد ...
انسان کامل از تمام ارزش‌ها و کمالات برخوردار است
با چشم دل و نور عقل می‌توان عظمت پیامبر(ص) و اهل‌بیت(ع) ...
استاد انصاریان الگوی رفتاری امام مجتبی(ع) را تببین ...
برای دیدن چهره آسمانی امام حسین(ع)، باید با چشم دل و عقل ...
گزارش تصویری سخنرانی استاد انصاریان در قم
زائران حسینی، شریک ثواب شهدای کربلا هستند
مراسم عزاداری دهه سوم ماه صفر با سخنرانی استاد ...
صندلی، ثروت نادرست و شهوت حرام لطمات بسیاری به دین ...
پیام تشکر استاد انصاریان

بیشترین بازدید این مجموعه

استاد انصاریان: فرار از گناهان بواسطه شکر نعمت  

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز