فارسی
پنجشنبه 29 مهر 1400 - الخميس 15 ربيع الاول 1443
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه
671
0
نفر 0
0% این مطلب را پسندیده اند
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1390 ساعت 06:12 صبح

ساخت مرکز اسلامی در میسوری امریکا

مسلمانان شهر رولا در ایالت میسوری آمریکا موفق به تاسیس مرکز اسلامی جدیدی برای برآورده کردن نیازهای در حال افزایش مسلمانان به خدمات اسلامی اسلام شدند.


ساخت مرکز اسلامی در میسوری امریکابه گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ یکی از دلایل ساخت این مرکز اسلامی جدید که از سال ۲۰۰۷ میلادی آغاز شده بو،  ارائه خدمات به جمعیت مسلمان در حال رشد در منطقه رولا است که در پنج سال گذشته دو برابر شده است.

هیتام شتیه عضو کمیته مشاور ساخت مرکز اسلامی رولا ابراز امیدواری کرد ساکنان غیر مسلمان شهر که نسبت به زندگی مسلمانان کنجکاو هستند از این مرکز اسلامی دیدن کرده و پاسخهای دست اولی برای سؤالهای خود دریافت کنند.

این مرکز اسلامی علاوه بر یک مسجد بزرگ دربرگیرنده فضای بازی برای کودکان، قسمت جداگانه زنان برای اقامه نماز و چندین کلاس درس است که برای کودکان هنگام اقامه نماز جمعه توسط والدین کلاس معارف اسلامی برگزار می کند.

هزینه ساخت این مرکز اسلامی از سوی خود مسلمانان شهر رولا تامین شده است که چندین سال در رویای داشتن مرکز اسلامی برای گسترش ارزش های دینی که به آن اعتقاد دارند به سر می بردند.

اگرچه این تصمیم در ابتدا با مخالفت هایی مواجه شد اما در نهایت مسلمانان بعد از چهار سال توانستند با تلاش بی وقفه این هدف خود را محقق کنند.


منبع : ابنا
671
0
0% (نفر 0)
 
نظر شما در مورد این مطلب ؟
 
امتیاز شما به این مطلب ؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آخرین مطالب


بیشترین بازدید این مجموعه


 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز

گزارش خطا