فارسی
يكشنبه 30 شهريور 1399 - الاحد 2 صفر 1442

  6
  0
  0

انتخاب مقالات تخصصی کنگره بین المللی حماسه حسینی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی ، هئیت علمی کنگره حماسه حسینی تاکنون تعداد 14 مقاله برتر را در بخش داخلی جهت ارائه در کنگره بین المللی حماسه حسینی انتخاب نموده و همچنین در بخش بین الملل نیز در حال دریافت و فراخوان مقالات هستند .
این گزارش می افزاید : این کنگره بین المللی حماسه حسینی توسط موسسه فرهنگی دارالمعارف الشیعی قم و موسسه اسلامی هدایت تهران و مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی و با همکاری جمعی از محققن و فضلای حوزه و دانشگاه در ماه محرم سال جاری در تهران و قم برگزار می گردد.
مدیر عامل موسسه دارالعرفان الشیعی قم با بیان این مطلب افزود:
از اقدامات مهم این کنگره احیاء آثار عاشورایی عالم بزرگوار شیعی حضرت آیت الله العظمی مرحوم میرزا خلیل کمره ای است که مجموعه 7 جلدی ، تحت عنوان عنصر شجاعت و کتاب ارزشمند و تحقیقی یک شب و روز عاشورای این عالم جلیل القدر هم اکنون در دست تحقیق و آماده سازی برای چاپ و نشر قرار گرفته است.
ایشان ادامه داد : مراسم تجلیل از شخصیت علمی این عالم ربانی به عنوان یک عاشورا پژوه برجسته در برنامه کنگره بین المللی حماسه حسینی لحاظ شده است و این کنگره به ریاست حضرت استاد حسین انصاریان برگزار می گردد .
وی در پایان افزود : مسئولیت هئیت علمی این کنگره را استاد محمد جواد صاحبی رئیس انجمن ادیان  حوزه علمیه و رئیس سابق شورای دین پژوهان کشور بر عهده دارند .
علاقمندان می توانند جهت اطلاع از این کنگره به آدرس قم – خیابان دورشهر – کوچه 19 – پلاک 27 و شماره تلفن 7735357-0251 و پست الکترنیک
info@erfam.ir  مراجعه نمایند .

  6
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب


 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز