فارسی
جمعه 15 آذر 1398 - الجمعة 9 ربيع الثاني 1441

  161
  0
  2.5
(2 نفر )

توطئه آل‌سعود برای محو میراث مکه و مدینه

توطئه آل‌سعود برای محو میراث مکه و مدینه

بدون شک امروزه شاهد جنایت‌هایی علیه آثار اسلامی در شهرهای مکه مکرمه و مدینه منوره هستیم و طرحی سازماندهی شده برای از بین بردن این آثار و به طور کلی آثار و تاریخ مسلمانان وجود دارد.

 

صحبت مسئولان سعودی از طرح های توسعه طلبانه، دروغ محض است؛ زیرا این طرح ها باید اصلاح زیرساخت ها را در شهرهای مکه و مدینه نیز شامل شود، این درحالیست که هنوز مشکلات زیادی در زمینه شبکه آب و فاضلاب و تامین آب آشامیدنی دراین شهرها وجود دارد.

 

نا گفته پیداست هدف از توسعه حرمین شریفین  منحصر کردن طرح های  توسعه در امور تجاری است که شاهزادگان آل‌سعود آن را با هدف استفاده اقتصادی در جایگاه مسجدالحرام و مسجد نبوی اجرا می کنند.

 

نبود موانع قانونی و نیز مخالفت‌های مردمی و اسلامی و حتی بین‌المللی در زمینه اجرای طرح های مربوط به از بین بردن آثار اسلامی در شهرهای مکه و مدینه منوره ، باعث شده است که مسئولان سعودی به اجرای این طرح‌ها ادامه دهند.

 

با رویکردی که از این به اصطلاح  خادمان حرمین شریفین به چشم می خورد اکنون به مرحله ای رسیده‌اند که حتی احتمال تخریب مسجدالحرام نیز در راستای طرح‌های فعلی مسئولان سعودی که به نام توسعه اجرا می‌شود، منتفی نیست.

 

کارشناس مسائل سیاسی عربستان درباره وجود طرح هایی برای خارج کردن مقبره پیامبر اسلام (صلي الله عليه و آله) از مسجد نبوی و تخریب قبة الخضراء(گنبد سبز) که بن عثیمین از طرف علمای وهابیت آن را تصریح کرده است، هشدار داد.

 

وی درباره میزان تاثیر پذیری عربستان از بهارعربی گفت: احتمال اینکه عربستان هم دستخوش تحولات شود، وجود دارد و آنچه باعث شده است این کشور تاکنون در برابر اعتراض‌ها مصون بماند، توانایی این کشور برای به دست آوردن فرصت بیشتر است.

فؤاد ابراهیم در مصاحبه با شبکه العالم

http://aiin.blogfa.com/post-129.aspx

  161
  0
  2.5
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب

    تلاش وهابیون برای مخفی نمودن اعجازی بزرگ
    توطئه آل‌سعود برای محو میراث مکه و مدینه
    تلاش شش ساله حکومت‌ وهابی جهت مخفی کردن آثار ولادت ...
    عملکرد وحشیانه ی فرقه ی وهابیت و خاندان آل سعود
    وهابیت و کشتار مسلمانان  

بیشترین بازدید این مجموعه

      وهابیت و کشتار مسلمانان  
      عملکرد وحشیانه ی فرقه ی وهابیت و خاندان آل سعود
      تلاش وهابیون برای مخفی نمودن اعجازی بزرگ

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز