فارسی
چهارشنبه 13 فروردين 1399 - الاربعاء 7 شعبان 1441
  954
  0
  0

هشدار حضرت استاد انصاریان درباره نفوذ وهابیت و نقشه های آنها در کشور

هشدار حضرت استاد انصاریان درباره نفوذ وهابیت و نقشه های آنها در کشور
"وهابیت در جامعه در حال نفوذ است و با پول های بادآورده عربستان سعودی بهترین زمین ها و ساختمان ها را مالک می شوند و در صدد تغییر نظام جمعیتی کشور و افزایش تعداد هم مذهبان خود هستند." 
حضرت استاد «حسین انصاریان» در جمع مردم مشهد مقدس با اشاره مشکلاتی که بر اثر "بی دینی" دامن گیر کشورهای بسیاری شده است اظهار داشتند: علم هرگز نمی تواند جای دین را بگیرد و علوم مادی به تنهایی نمی توانند عهده دار برپایی خیمه زندگی انسان باشند. امروز با وجود گسترش علم شاهد جنگ، خونریزی، کشتار و بی رحمی در جهان هستیم.
وی در این سخنرانی به گرفتاری ها و بداخلاقی هایی که در جامعه امروز در حال گسترش است پرداخته و سپس به خطراتی که از سوی وهابیت متوجه دین و کشور است اشاره نمود.
استاد حوزه علمیه با هشدار درمورد رشد جمعیت غیرشیعه و گسترش عقاید و افکار وهابیت، خطاب به مردم و مسئولین فرمودند: وهابیت در جامعه در حال نفوذ است و با پول های بادآورده عربستان سعودی بهترین زمین ها و ساختمان ها را مالک می شوند و در صدد تغییر نظام جمعیتی کشور و افزایش تعداد هم مذهبان خود هستند.
وی با بیان اینکه "نفوذ وهابیت در کشور جدی است و برخی از مردم و مسئولان ما غافلند" تاکید کرد: عدم مراقبت باعث نفوذ و تسلط وهابیت بر جامعه ما خواهد شد. آمار امروز برخی از روستاها و شهرها که زمینه چنین تغییری را داشته اند در مقایسه با قبل این مطلب را صراحتا هشدار می‌دهد که وهابیت خطری جدی برای کشور و جوانان و جامعه ما است.
استاد انصاریان درمورد نفوذ فرهنگی این فرقه ضاله تصریح کرد: نمونه های بسیاری از این موضوع در طول تاریخ داریم همانند "تسلط صهیونیست های اروپایی از طریق همین روش در فلسطین" که با خرید زمین های مرغوب با چند برابر قیمت، بخش وسیعی از این سرزمین را مالک شده اند.
وی اضافه کردند: نفوذ فرهنگی وهابیت از طریق عوامل دست نشانده داخل کشور و فرستادن مبلغان بسیاری به جنوب تا شمال ایران مطلبی محسوس است که برخی گوش و چشم خود را بر آن بسته اند و یا در خواب غفلتند.
این استاد اخلاق با بیان اینکه "شیعه غیرتمند و متعصب واقعی که عقاید او ریشه در قرآن و علوم آل الله دارد در هیچ زمانی گرایش به هیچ فرقه ای نداشته است" علت برخی از تغییرات جمعیتی مذکور و تغییر مذهب ظاهری را ناشی از فقر مادی توصیف کرده و گفت: مطلب بسیار قابل توجه اینکه بخشی از نفوذ وهابیت ارتباط به موضوع فرهنگی نداشته و در نقاطی از کشور با حربه مادی و تطمیع قشر ضعیف کار تبلیغی و ترویجی انجام می دهد که برای این معضل تدبیر جدی مسئولان کشور را می طلبد.
استاد انصاریان در پایان "تقویت مبانی دینی و اعتقادی در بین اقشار مختلف" و "ارائه مباحث ناب شیعی به زبان روز" را از جمله ضرورت‌های امروز ایران اسلامی برشمردند.

منبع : پایگاه عرفان
  954
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب

    تخفیف 50 درصدی آثار استاد انصاریان و منشورات انتشارات ...
    قدردانی استاد انصاریان از مدافعان سلامت
    گزارش تصویری از حرم حضرت باب الحوائج موسی بن جعفر(ع)
    حمایت موسسه دارالعرفان از توصیه در خانه بمانیم با ...
    مطالب ناب استاد انصاریان در «سروش»، «ایتا»، «بله» و ...
    استاد انصاریان پاسخ می‌دهد؛ چرا خداوند انسان‌ها را ...
    اقسام طمع در بیانات مفسّر برجسته قرآن کریم
     استاد انصاریان: خداوند توبه‌ و پشیمانی مؤمن را واقعی ...
    بخش پاسخ‌گویی به شبهات مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان ...
    استاد انصاریان:  ترک مسجد، یکی از علل غفلت/ از خدا ...

بیشترین بازدید این مجموعه

      نهمين مسجد شيعيان در عربستان بسته شد
      حضور 8 كشور در همايش بين‌المللی گردشگری اسلامی مالزی
      کودکی که درباره یوسف و زلیخا شهادت داد و جبرئیل را ...
      قرآن کریم به زبان اویغوری در چین ترجمه شد
      عکس/ پرچم گنبد حرم مطهر امام حسین(ع)
      استاد انصاریان: حکومت امام زمان(عج) عدالت کامل است/ ...
      دیدار حضرت استاد انصاریان از بیماران پروانه ای در خانه ...
      استاد انصاریان: وقتی چشم دل باز شود، محبوب خدا ...
      استاد انصاریان: امیدوارم از «ترجمه اصول کافی» در حوزه ...
      استاد انصاریان و چند داستان زیبا از امام رضا(ع)

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز