فارسی
دوشنبه 18 فروردين 1399 - الاثنين 12 شعبان 1441

  545
  0
  0

استاد انصاریان : صهیونیسم غرب تصمیم جدی بر قطع ارتباط مردم با پروردگار دارد

 

اصفهان - خبرگزاری مهر: کارشناس مسائل دینی گفت: صهیونیسم غرب با در اختیار داشتن تمامی ابزارهای لازم و بودجه‌های سنگین و عواملی که در مناطق آسیا و افریقا دارند، تصمیم جدی بر قطع ارتباط مردم کره زمین با پروردگار را دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، استاد حسین انصاریان صبح سه شنبه در نشستی که در موسسه اهل البیت (ع) اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: رژیم آل سعود به عنوان یکی از بازوهای صهیونیسم طبق مدارک موجود تاکنون برای نابودی فرهنگ اصیل الهی که همان فرهنگ اسلام و انبیاء و اهل بیت(ع) است82 بیلیارد دلار هزینه کرده است.

این کارشناس مسائل دینی با اشاره به اینکه رژیم آل‌سعود از پول نفتی که جزو انفال است، بر علیه اسلام و تشیع استفاده می‌کنند، تصریح کرد: در واقع از پولی که متعلق به امام زمان(عج) است، در راه نابودی اسلام و قرآن کریم و مکتب اهل بیت(ع) استفاده می‌شود.

استاد انصاریان با اشاره به اینکه در کشورهای دیگر از جمله جمهوری آذربایجان و نقاط دیگر دنیا عواملی برای قطع ارتباط انسان با خدا در فعالیت هستند، افزود: اینها انواع روانشناسان، دانشمندان و متفکران را در استخدام دارند برای اینکه ارتباط انسان با خدا را قطع کنند.

وی با اشاره به ملاقات خود با ریئس دانشگاه گریگوریان که از معتبرترین دانشگاه های مسیحیت است، بیان داشت: این دانشگاه در کل پنج قاره جهان پنجاه میلیون دانشجو دارد که وظیفه آنها این است که در سرتاسر کشورها پخش شوند و مسیحیت امروز را که لائیک به تمام معنا است، تبلیغ کنند.

کارشناس مذهبی با بیان اینکه اسلامی که بنی امیه و بنی عباس معرفی می‌کند، نگاهش به توحید همان خدای مجسم است، گفت: بیش از دو هزار سایت بهائیت 24 ساعته علیه مکتب تشیع تبلیغ می‌کنند و از این جهت هر روحانی و طلبه باید نسبت به اوضاع و جوی که علیه دین ایجاد شده است، آگاهی داشته باشد.

وی اظهار داشت: کتاب انجیل تاکنون به سه هزار زبان ترجمه شده در صورتیکه قرآن به 10 زبان هم ترجمه نشده، واتیکان اکنون بیش از هزار ایستگاه رادیویی و هزار ماهواره تبلیغاتی در اختیار دارد در صورتی که در حوزه علمیه قم هنوز یک ماهواره تبلیغاتی نیز در اختیار نداریم که این نشان از ضعف ما در مقابله با تبلیغات سوء مسیحیت است.

استاد انصاریان افزود: در این راستا رویکرد دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در آموزش زبان‌های زنده دنیا به مبلغان قابل تقدیر است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آیه های122 سوره توبه، 125 سوره نحل و 39 سوره احزاب، به ضرورت سپردن مسندها بر اساس تخصص اشاره کرد و با انتقاد از برخی از برنامه های تلویزیونی که باعث فرار مردم از مقوله دین و دینداری می شود، گفت: در بحث منبر نیز شایسته است افراد متخصصی که در این زمینه متبحر هستند وارد این مقوله شوند، چرا که ما اگر دین را بد به مردم معرفی کنیم باعث فرار آنها از دین می شویم.

این خطیب برجسته اضافه کرد: ویژگی یک منبر خوب این است که وقتی به اتمام رسید در دل‌های مردم ایجاد تحول و حزن کند، به صورتی که آنها با چهره پشیمان از گناهان گذشته از آن مجلس بیرون روند.

وی در ادامه سخنانش به پاداش تبلیغ در راه خدا اشاره کرد و گفت: ویژگی اصلی کسانی که در راه دین تبلیغ می‌کنند، نباید از هیچ احدی به جز خدا هراسی در دل داشته باشند و طبق آیه 39 سوره احزاب، پاداش این گروه را خداوند معین می‌کند که بزرگترین پاداش‌ها است.

 


منبع : خبرگزاری مهر
  545
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب

    استاد انصاریان: نتیجه عشق واقعی به اهل‌بیت(ع)/ انسان در ...
     استاد انصاریان: امروز هم، عقل و روح زن را خاک ...
     استاد انصاریان: بشارت خداوند به مؤمنین/ مؤمنین واقعی ...
    مجموع آثار استاد انصاریان به زبان فارسی و زبان‌های ...
    تخفیف 50 درصدی آثار استاد انصاریان و منشورات انتشارات ...
    قدردانی استاد انصاریان از مدافعان سلامت
    گزارش تصویری از حرم حضرت باب الحوائج موسی بن جعفر(ع)
    حمایت موسسه دارالعرفان از توصیه در خانه بمانیم با ...
    مطالب ناب استاد انصاریان در «سروش»، «ایتا»، «بله» و ...
    استاد انصاریان پاسخ می‌دهد؛ چرا خداوند انسان‌ها را ...

بیشترین بازدید این مجموعه

      کودکی که درباره یوسف و زلیخا شهادت داد و جبرئیل را ...
      متن سخنرانی استاد انصاریان در مورد امام علی (ع)
      توزیع قرآن و گل در پاریس برای مقابله با اسلام‌هراسی
      متن سخنرانی مراسم احیاء شب نوزدهم استاد انصاریان + صوت
      مطالب ناب استاد انصاریان در «سروش»، «ایتا»، «بله» و ...
      نگرانی آشیخ عباس قمی در برزخ به نقل از استاد انصاریان
      مجموع آثار استاد انصاریان به زبان فارسی و زبان‌های ...
       استاد انصاریان: بشارت خداوند به مؤمنین/ مؤمنین واقعی ...
       استاد انصاریان: امروز هم، عقل و روح زن را خاک ...
      استاد انصاریان: نتیجه عشق واقعی به اهل‌بیت(ع)/ انسان در ...

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز