فارسی
يكشنبه 22 فروردين 1400 - الاحد 28 شعبان 1442
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه

حلال و حرام مالی، ص: 1

سخن ناشر

در جهان پرتلاطم امروز، آيات پرشور الهی و كلام روح بخش معصومين و زمزم لايزال معارف شيعه مرهم جان های خسته و سيراب كننده تشنگان هدايت و رهايی جويندگان از ظلمت های نفس است. عالمان دينی و عارفان حقيقی غواصان اين اقيانوس بيكران معرفت اند كه گوهرهای ناب علوم قرآن و اهل بيت عليهم السلام را به دست آورده و به مشتاقان حقيقت عرضه می نمايند.

در اين ميان، كرسی منبر و خطابه رسانه ديرپا و سازنده ای است كه از ديرباز زمينه ارتباط و انتقال معارف دينی و مكارم اخلاقی را ميان عالمان و متعلمان فراهم كرده است و عالمان آگاه و هاديان دلسوز، كه عمر خويش را صرف تتبع و تحقيق در آثار علمی شيعه نموده اند، عباد اللّه را به مصداق كريمانه «ادع الی سبيل ربك بالحكمة و الموعظة الحسنة»، با كلام نغز و لطيف خود به راه سعادت دعوت كرده اند.

مجموعه حاضر، كه با عنوان «سيری در معارف اسلامی» در مجلدات مختلف و موضوعات متنوع در اختيار خوانندگان محترم قرار می گيرد، مجموعه مباحث عالمانه و ارزشمند محقق ارجمند حضرت استاد حسين انصاريان، مدظله العالی، است كه يكی از عالمان برجسته و ميراث داران گوهر سخن در زمان خويش است كه استواری كلام و لطافت بيان نافذشان بر اهل نظر پوشيده نيست.

اين گنجينه ارزشمند حاصل نيم قرن مجاهدت علمی و تبليغی حضرت استاد جهت
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز

گزارش خطا