فارسی
سه شنبه 13 خرداد 1399 - الثلاثاء 10 شوال 1441
  294
  0
  0

اسامی برندگان مسابقه فرهنگی قرآنی «ماه من» اعلام شد

اسامی برندگان مسابقه فرهنگی قرآنی «ماه من» اعلام شد

دارالعرفان/ اسامی برندگان دومین دوره مسابقه فرهنگی قرآنی «ماه من» از سوی روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان، همزمان با آخرین روز از ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر، اسامی 12 نفر از برندگان مسابقه فرهنگی قرآنی «ماه من» از سوی مؤسسه علمی فرهنگی دارالعرفان به قید قرعه انتخاب گردید که با آنان تماس گرفته خواهد شد.
این گزارش می‌افزاید: یکی از مطالبی که همیشه در شبکه‌های اجتماعی وابسته به پایگاه اطلاع‌رسانی erfan.ir با استقبال زیادی مواجه می‌شود کلیپ‌های استاد انصاریان می‌باشد که طی سالهای اخیر با ابتکار دفتر ایشان در ماه مبارک رمضان به صورت بارگذاری یک فایل صوتی از سخنرانی‌های معظم له و پس از آن ارائه چند پرسش به صورت روزانه انجام می‌گیرد و امسال با بهره‌گیری از سخنرانی‌های گذشته ایشان شاهد برگزاری این مسابقه پرمخاطب با حضور بیش از 26هزار و 700نفر بوده‌ایم.
بر اساس این گزارش، از مجموع 26هزار و759 نفر شرکت کننده در این مسابقه تعداد 13هزار و519 نفر از طریق پیامک و تعداد 13هزار و 240نفر از طریق اینستاگرام در این رقابت معنوی شرکت داشته‌اند که به رسم یاد بود و به قید قرعه به 12 نفر کمک هزینه سفر زیارتی به همراه یک جلد از آثار استاد هدیه داده خواهد شد.
لازم بذکر است، همکاران ما در واحد روابط عمومی با برندگان دومین دوره مسابقه «ماه من» ویژه رمضان سال 1441ق تماس خواهند گرفت.

انتهای پیام /

  294
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب


بیشترین بازدید این مجموعه


 
نظرات کاربر