فارسی
چهارشنبه 17 آذر 1400 - الاربعاء 4 جمادى الاول 1443
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه
1310
0
نفر 0
0% این مطلب را پسندیده اند
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394 ساعت 06:11 صبح

اتمام کلیه مراحل بتن ریزی پروژه بزرگ صحن حضرت زهرا(س) + تصاویر  

<header>

 

</header>
مراحل اجرایی پروژه بزرگ صحن حضرت فاطمه (س) و ساختمان‌های کتابخانه و موزه حرم امام علی(ع) که توسط مؤسسه ايرانى كوثر اجرا مى‌شود، در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ مراحل اجرایی پروژه ی بزرگ صحن حضرت فاطمه زهرا(س) و ساختمان‌های مربوطه ( کتابخانه و موزه ) که توسط مؤسسه كوثر وابسته به ستاد بازسازى عتبات عاليات در جمهورى اسلامى ايران و با هماهنگی با آستان علوی اجرا مى‌شود، در حال انجام است.

مهندس ناظر مقیم این پروژه در این رابطه گفت : ساختمان‌های کتابخانه و موزه به عنوان فاز دوم این پروژه می‌باشند و در نقشه طرح پشت فضای عبادتی و زیارتی قرار دارند.

مهندس «مصطفى مجيد» افزود: مساحت کلی این دو ساختمان حدود ( ۷۵۰۰ ) مترمربع می‌باشند. ساختمان کتابخانه با ۵ طبقه در ضلع جنوب غربی پروژه قرار دارد و شامل چندین تالار مطالعه و نمایشگاه کتاب و تالار همایش و بخش نگهداری و ترمیم نسخ خطی می‌باشد.

وی در رابطه با ساختمان موزه گفت: ساختمان موزه با ۶ طبقه در ضلع غربی پروژه واقع شده و شامل چند تالار ویژه نگهداری و نمایش آثار تاریخی و تالار همایش و مرکز تحقیقاتی آثار باستانی می‌باشد.

مهندس ناظر پروژه صحن حضرت فاطمه(س) تاکید کرد : تمامی مراحل بتن ریزی سازه‌های پروژه به پایان رسیده و در حال حاضر مشغول مراحل دیگر پروژه از قبیل تاسیسات مکانیکی و برقی هستیم.

گفتنی است تولیت آستان با ارتباط مستقیم و مستمر خود با نمایندگان موسسه کوثر جهت اتمام هر چه زودتر پروژه تسهیلات لازم و ممکن را ارائه كرده و هماهنگى‌هاى لازم را با اداره‌هاى دولتى به عمل مى‌آورد.


منبع : abna
 • حرم امام علی
 • نجف اشرف
 • اتمام مراحل بتن ریزی
 • صحن حضرت زهرا(س)
 • کتابخانه و موزه حرم امام علی(ع)
 • مؤسسه كوثر
 • 1310
  0
  0% (نفر 0)
   
  نظر شما در مورد این مطلب ؟
   
  امتیاز شما به این مطلب ؟
  اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

  آخرین مطالب


  بیشترین بازدید این مجموعه


   
  نظرات کاربر


  گزارش خطا  

  ^