فارسی
جمعه 13 تير 1399 - الجمعة 12 ذي القعدة 1441
  3357
  0
  0

تکرار ادعاهای واهی سلفی‌های مصر علیه ایران و تشیع

تکرار ادعاهای واهی سلفی‌های مصر علیه ایران و تشیع

 

"ناصر رضوان" موسس ائتلاف موسوم به "ائتلاف صحابه و آل" بار دیگر ادعاهای ضد شیعی و ضد ایرانی خود را تکرار کرد و درباره آنچه خطر گسترش تشیع در مصر خواند، هشدار داد.
به گزارش «شیعه نیوز»، "ناصر رضوان" موسس ائتلاف موسوم به "ائتلاف صحابه و آل" باز دیگر ادعاهای ضد شیعی و ضد ایرانی خود را تکرار کرد.

وی در کنفرانسی در مرکز "ابن خلدون" تحت عنوان "جبهه میانه‌رو مقابله با خطر فارسی را بررسی می کند ادعا کرد که خطر گسترش تشیع، مزدوری آنها برای ایران و احتمال پیوستن آنها به سیستم نظامی ایران است و هم اکنون تلاش های بسیاری برای انتشار تشیع در مصر در حال جریان است.

رضوان با این حال افزود: شیعیان در مصر کمتر از 1 درصد جمعیت آن را تشکیل می هند و اطلاعات کنونی از تعداد بسیار کم فعلی آنها حکایت دارد.

وی هفته گذشته نیز ادعا کرد شیعیان مصر برای ایران نیرو تربیت می‌کنند! رضوان در ادامه ادعاهای خود گفت: شیعیان مصر در کنار ایران، حوثی ها و حشد شعبی (گردان های داوطلب مردمی در عراق) ایستاده اند در حالی که ایستادن در کنار کشورشان برای جنگ علیه حوثی ها و کسانی که برای امت عرب بد می خواهند، را نمی پذیرند.

وی در ادامه مدعی شد: مرجع اساسی آن ایران است و شیعیان مصر برای ایران نیرو تربیت می کنند و در مقابل اموالی که درخواست می کنند آنها را به ایران می فرستند و در نهایت به انتشار تشیع می پردازند.


منبع : پایگاه ولیعصر
  3357
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب


بیشترین بازدید این مجموعه


 
نظرات کاربر