فارسی
جمعه 30 مهر 1400 - الجمعة 16 ربيع الاول 1443
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه
231
0
نفر 0
0% این مطلب را پسندیده اند
تاریخ انتشار : 17 دى 1392 ساعت 9:09 بعد از ظهر

وخامت اوضاع انسانی در استان الانبار

وخامت اوضاع انسانی در استان الانبار

 

استانداری الانبار با اشاره به کاهش مواد غذایی و اساسی از وخامت اوضاع انسانی در این استان وخیم است. 

 

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ استانداری الانبار با اشاره به کاهش مواد غذایی و اساسی از وخامت اوضاع انسانی در شهرهای فلوجه و الرمادی خبر داد.

 

در همین حال، بر اثر حملات ارتش، هزاران نفر از این شهر خارج شده اند. از سوی دیگر، مقامات استانداری نینوا از ارسال کمک به استان الانبار خبر داند.

 

یکی از مردم شهر فلوجه در این باره گفت: اوضاع فلوجه فاجعه بار است. مغازه ها و داروخانه ها بسته اند. گاز، سوخت و مواد غذایی موجود نیست. خداوند، فلوجه، عراق و ملت عراق را حفظ کند.

 

یک شهروند دیگر تصریح کرد:اگر مواد غذایی در مغازه ها و بازارها به اتمام برسد، فاجعه انسانی رخ خواهد داد. مردم نمی تواند از شهر خارج شوند . مردم از کمبود مواد غذایی رنج می برند.

 

یکی از ساکنان فلوجه خاطرنشان کرد: اوضاع در فلوجه بسیار وخیم است، زیرا سوخت و دارو نیست. پزشکان از شهر خارج شده اند و اوضاع بیمارستانها وخیم است. حملات نیروهای المالکی باعث شده است مردم خانه های خود را رها کنند.

 

مرد دیگری گفت: مواد غذایی، آرد و سوخت نایاب شده است. تا کی این اوضاع ادامه می یابد. آنان ادعا می کنند که ما مردم فلوجه تروریست هستیم. ما تروریست نیستیم و اینجا خانواده ها سکونت دارند.


منبع : خبر گزاری اهلبیت (ابنا)
231
0
0% (نفر 0)
 
نظر شما در مورد این مطلب ؟
 
امتیاز شما به این مطلب ؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آخرین مطالب


بیشترین بازدید این مجموعه


 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز

گزارش خطا