فارسی
پنجشنبه 11 آذر 1400 - الخميس 27 ربيع الثاني 1443
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه
294
0
نفر 0
0% این مطلب را پسندیده اند
تاریخ انتشار : 21 آبان 1392 ساعت 11:35 بعد از ظهر

تدابیر شدید امنیتی در عراق در آستانه عاشورای حسینی

با نزدیک شدن به مراسم عاشورای حسینی، مقامات عراقی تدابیر امنیتی شدیدی را در استان‌های مختلف این کشور به ویژه استان کربلا با هدف حفظ امنیت جانی عزاداران اتخاذ کردند. 

 

 تدابیر شدید امنیتی در عراق در آستانه عاشورای حسینی

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ عثمان الغانمی، فرمانده عملیات "فرات میانه" در بیانیه‌ای اعلام کرد: بیش از 35 هزار نیروی امنیتی و نیروهای ارتش و پلیس و سایر ارگان‌های نظامی در شهرهای عراق و استان کربلا برای حمایت از عزادارانی که در عاشورای حسینی به این شهر وارد می‌شوند مستقر شده‌اند.

وی افزود: این تعداد براساس برنامه و یک طرح سازمان یافته در نواحی مختلف مستقر شده‌اند و نیروهای هوایی عراق نیز مناطق را تحت کنترل خواهند داشت.

الغانمی خاطرنشان کرد: تدابیر و طرح‌های امنیتی با اتکا به تلاش سازمان اطلاعات و سایر ارگان‌ها در مستقر کردن یگان‌ها، انتشار دستگاه‌های کشف و شناسایی مواد منفجره و مستقر کردن نیروهای امنیتی میان زائران انجام خواهد شد، اما موفقیت این اقدامات امنیتی به همکاری شهروندان و زائران در ارائه اطلاعات امنیتی فوری بستگی دارد.

عراق هرساله با آغاز مراسم عزاداری عاشورای حسینی تدابیر امنیتی شدیدی را در نواحی مختلف این کشور به ویژه در استان‌هایی که اماکن متبرکه در آن قرار دارد اتخاذ می‌کند.


منبع : خبرگزاری اهلبیت علیه السلام ( ابنا)
294
0
0% (نفر 0)
 
نظر شما در مورد این مطلب ؟
 
امتیاز شما به این مطلب ؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آخرین مطالب


بیشترین بازدید این مجموعه


 
نظرات کاربر


گزارش خطا  

^