فارسی
شنبه 15 آذر 1399 - السبت 19 ربيع الثاني 1442

  992
  0
  0

هشدار حضرت استاد انصاریان درباره نفوذ وهابیت و نقشه های آنها در کشور

هشدار حضرت استاد انصاریان درباره نفوذ وهابیت و نقشه های آنها در کشور
"وهابیت در جامعه در حال نفوذ است و با پول های بادآورده عربستان سعودی بهترین زمین ها و ساختمان ها را مالک می شوند و در صدد تغییر نظام جمعیتی کشور و افزایش تعداد هم مذهبان خود هستند." 
حضرت استاد «حسین انصاریان» در جمع مردم مشهد مقدس با اشاره مشکلاتی که بر اثر "بی دینی" دامن گیر کشورهای بسیاری شده است اظهار داشتند: علم هرگز نمی تواند جای دین را بگیرد و علوم مادی به تنهایی نمی توانند عهده دار برپایی خیمه زندگی انسان باشند. امروز با وجود گسترش علم شاهد جنگ، خونریزی، کشتار و بی رحمی در جهان هستیم.
وی در این سخنرانی به گرفتاری ها و بداخلاقی هایی که در جامعه امروز در حال گسترش است پرداخته و سپس به خطراتی که از سوی وهابیت متوجه دین و کشور است اشاره نمود.
استاد حوزه علمیه با هشدار درمورد رشد جمعیت غیرشیعه و گسترش عقاید و افکار وهابیت، خطاب به مردم و مسئولین فرمودند: وهابیت در جامعه در حال نفوذ است و با پول های بادآورده عربستان سعودی بهترین زمین ها و ساختمان ها را مالک می شوند و در صدد تغییر نظام جمعیتی کشور و افزایش تعداد هم مذهبان خود هستند.
وی با بیان اینکه "نفوذ وهابیت در کشور جدی است و برخی از مردم و مسئولان ما غافلند" تاکید کرد: عدم مراقبت باعث نفوذ و تسلط وهابیت بر جامعه ما خواهد شد. آمار امروز برخی از روستاها و شهرها که زمینه چنین تغییری را داشته اند در مقایسه با قبل این مطلب را صراحتا هشدار می‌دهد که وهابیت خطری جدی برای کشور و جوانان و جامعه ما است.
استاد انصاریان درمورد نفوذ فرهنگی این فرقه ضاله تصریح کرد: نمونه های بسیاری از این موضوع در طول تاریخ داریم همانند "تسلط صهیونیست های اروپایی از طریق همین روش در فلسطین" که با خرید زمین های مرغوب با چند برابر قیمت، بخش وسیعی از این سرزمین را مالک شده اند.
وی اضافه کردند: نفوذ فرهنگی وهابیت از طریق عوامل دست نشانده داخل کشور و فرستادن مبلغان بسیاری به جنوب تا شمال ایران مطلبی محسوس است که برخی گوش و چشم خود را بر آن بسته اند و یا در خواب غفلتند.
این استاد اخلاق با بیان اینکه "شیعه غیرتمند و متعصب واقعی که عقاید او ریشه در قرآن و علوم آل الله دارد در هیچ زمانی گرایش به هیچ فرقه ای نداشته است" علت برخی از تغییرات جمعیتی مذکور و تغییر مذهب ظاهری را ناشی از فقر مادی توصیف کرده و گفت: مطلب بسیار قابل توجه اینکه بخشی از نفوذ وهابیت ارتباط به موضوع فرهنگی نداشته و در نقاطی از کشور با حربه مادی و تطمیع قشر ضعیف کار تبلیغی و ترویجی انجام می دهد که برای این معضل تدبیر جدی مسئولان کشور را می طلبد.
استاد انصاریان در پایان "تقویت مبانی دینی و اعتقادی در بین اقشار مختلف" و "ارائه مباحث ناب شیعی به زبان روز" را از جمله ضرورت‌های امروز ایران اسلامی برشمردند.

منبع : پایگاه عرفان
  992
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب

پیام تسلیت استاد انصاریان در پی شهادت استاد فخری زاده
تمامی آثار استاد انصاریان با تخفیف ویژه ارائه می‌شود
امام مبین با ظاهر و باطن عالم ارتباط دارد
حضرت محمد(ص) عاشق هدایت مردم بود
گزارش تصویری سخنرانی استاد انصاریان در شب میلاد ...
واقعه کربلایِ امام حسین(ع) تاکنون میلیاردها بی‌دین را ...
 پیش‌نیاز رسیدن به خداوند، روحی آزاد و قدرتمند است
گزارش تصویری/ سخنرانی استاد انصاریان در روز شهادت امام ...
مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسگری(ع) با سخنرانی استاد ...
انسان کامل از تمام ارزش‌ها و کمالات برخوردار است

بیشترین بازدید این مجموعه

برگزاری همايش «قرآن كريم و سنت پيامبر(ص)» در برزيل
راه‌اندازی سامانه آزمون الكترونيك ختم قرآن در رياض
امیر مکه سخنرانی برضد آمریکا را ممنوع کرد
مراسم شهادت امام هادی(ع) در حرم حضرت معصومه(س) برگزار ...
گزارش تصویری/ آخرين جمعه ماه مبارک رمضان در مسجد الاقصی
انتشار مجموعه‌ای از زیباترین نام‌های دختر برگرفته از ...
 نمایش«خاصیت عشق این است»؛ روایت یکی از یاران صدیق ...
به مناسبت سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع)؛ بررسی ساخت ...
استاد انصاریان: در استجابت دعا عجله و شتاب نداشته ...
استاد انصاریان: امیرالمؤمنین اشجع شجاعان عالم/ سبک ...

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز