فارسی
سه شنبه 08 مهر 1399 - الثلاثاء 11 صفر 1442

  12
  0
  0

ارتباط دختر و پسر نامحرم چه اشکالی و ضرری دارد ؟

اشکال ارتباط دخترو پسر جوان که هر دو در قله و اوج شهوت هستند ، و ارتباط با یکدیگر قوی ترین محرک شهوت آنان است اشکال ارتباط پنبه و آتش است .
کدام جوان دارای روح یوسفی است ، و کدام دختر دارای روح مریمی است که بتوانند خود را از آلوده شدن به گناه ، و  افتادن در لجن زار پلیدی و تخریب شخصیت انسانی حفظ کنند.
همه می دانند که عفت هزاران دختر در فضای این ارتباط نامشروع و غیر انسانی به باد رفته و خانواده های آبرو داری را به عزا و عذاب وجدان دچار ساخته و دختران را بر اثر به باد رفتن حیثیت ناموسی بی شوهر گذاشته و صد ها نفر را بر اثر خجالت و شرمساری از کانون گرم خانواده فراری داده و به آغوش هرزه های جامعه کشانده است!
آیا این ارتباط به حیا و غیرت مرد و زن و به شخصیت انسانی دخترو پسر زیان نزده؟
آیا این ارتباط تا کنون دختر را از دختربودن خارج ننموده ؟
آیا این ارتباط سبب ارضاء شهوت جوان و کالاشدن دختر برای کثافت کاری مرد نشده است ؟
آیا این ارتباط دختر را از هویت مادر بودن و داشتن شرایط مادری و پسر را از حالات عالی پدر بودن سلب نکرده ، و هر دو را  تبدیل به هرزه گرد و چشم چران و دنبال این و آن رفتن ننموده است ؟
آیا این ارتباط آبروی خانواده ها را بر باد نداده و بسیاری از مادران و پدران را که تحمل نداشتند ناموسشان در فضای ارتباط نامشروع در آغوش دیگران باشد به بیماری های عصبی ، قلبی ، و نهایتاَ سکته و مرگ و خودکشی دچار نکرده است ؟
آیا این ارتباط تا کنون تداوم داشته و از استحکام برخوردار  بوده است یا پس از مدتی اندک پسر از ارتباط سیر شده و دنبال شکار دیگر رفته و دختر دل زده شده و دنبال هرزه دیگر رفته ؟!
ای کاش همه جوانان و دختران با چشم باز و با قدرت عقل و اندیشه به نتایج نامطلوب و آثار زیانبار روابط نامشروع نگاه می کردند و دامن پاک فطرت و ذاتشان را از آلودگی روابط نامشروع و آثار خطرناک آن حفظ می کردند.
من در طول سی سال سخنرانی مذهبی در صدو دو شهر ایران و چند کشور خارجی نامه هایی از این گونه پسران و دختران که دارای ارتباط نامشروع دارند به دستم رسیده که علاوه بر این که حاکی از پشیمانی و عذاب وجدان آنان و آبروی بربادرفته است چنان عاطفی و دلسوزانه است که اشک از دیدگان جاری می کند و همه آنان آرزو داشتند که ای کاش یک لحظه در این دام شیطانی دچار نمی شدند و تا پایان عمر به عذاب وجدان و پشیمانی دچار نمی گشتند.
چه خوب است دختران و پسرانی که دچار ارتباط آزاد و نامشروع اند هر روز و هر هفته و هر ماه سری به صفحه حوادث روزنامه ها و هفته نامه ها و مجلات ماهانه بزنند تا بیشتر از ضربه ها و زیان های روابط نامشروع که دست پخت فرهنگ بی پایه و مبتذل مسیحیت و یهودیت و به ویژه صهیونیست غرب است آگاه شوند .

  12
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب

 معنای لعن چیست؟    
امام حسین(ع) در مسیر حرکت خود از مکه به عراق از چه ...
براي رسيدن به مقام طي الارض راه حل چيست؟
چرا مثل گذشته نمی توانم برای امام حسین گریه کنم؟
از آغاز حرکت امام حسین(ع) از مکه تا روز عاشورا، چه ...
نفس با روح چه فرقي دارد؟
مفهوم آیه 255 سوره بقره(لا اکراه في الدین....) را روشن ...
يك دوست خوب چه ويژگي هايي دارد؟
تعریف خودشناسی چیست ؟
چرا احساس می شود شیعیان بیشتر اوقات ناراحت هستند و ...

بیشترین بازدید این مجموعه

حکم سحرو جادو چیست ؟
آیا من به وسواس گرفتار شده ام؟ آیا این یک بیماری است؟!
آیا خود ارضایی و استمنا از نگاه علم طب مضر و از نظر شرع، ...
چگونه همیشه یاد خدا باشیم؟
مفهوم آیه 255 سوره بقره(لا اکراه في الدین....) را روشن ...
 معنای قربه الی الله چیست؟ "من به خدا نزدیکتر شوم" ...
 معنای لعن چیست؟    
امام حسین(ع) در مسیر حرکت خود از مکه به عراق از چه ...
راه ترک خودارضایی ( استمنا ) چیست؟
حکم وارد شدن سبيل در داخل دهان به سبب بلندي آن چيست؟

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز