فارسی
شنبه 13 آذر 1400 - السبت 29 ربيع الثاني 1443
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه
541
0
نفر 0
0% این مطلب را پسندیده اند
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1391 ساعت 9:34 بعد از ظهر

بازگشت نخستین کاروان زائران ایرانی از سرزمین وحی

نخستین کاروان اعزامی زائران ایرانی، پس از دوازده روز اقامت در شهرهای مکه مکرمه و مدینه منوره، عصر یکشنبه به میهن اسلامی باز خواهد گشت. 

 بازگشت نخستین کاروان زائران ایرانی از سرزمین وحی

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ نخستین کاروان اعزامی زائران ایرانی، پس از 12 روز اقامت در شهرهای مکه مکرمه و مدینه منوره، عصر یکشنبه، 8 بهمن ماه به کشور باز خواهد گشت.

پیش بینی می‌شود بازگشت زائران ایرانی از فرودگاه‌های جده و مدینه منوره به مقصد 19 ایستگاه پروازی کشورمان انجام شود.

همچنین نخستین گروه زائران ایرانی،8 بهمن ماه، ساعت 20 به وقت عربستان با شماره پرواز 27JAN2866 ، جده را به مقصد تهران ترک خواهد کرد که این پرواز ساعت 23:30 به وقت ایران در فرودگاه مهرآباد به زمین می‌نشیند.

پروازهای زائران ایرانی توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و عربستان سعودی از 19 فرودگاه کشور شامل مهرآباد، اصفهان، اردبیل، کرمانشاه، ساری، مشهد، بندرعباس، اهواز، یزد، ارومیه، گرگان، شیراز، کرمان، رشت، بوشهر و زاهدان انجام می‌شود.

با گذشت 11 روز از آغاز اعزام دور جدید زائران ایرانی به سرزمین وحی، تاکنون 17 هزار 143 نفر ایرانی از شهرهای مختلف کشورمان به عمره مفرده اعزام شده اند.

همچنین به دنبال آغاز دوره جدید عملیات عمره و اعزام زائران ایرانی به سرزمین وحی، بعثه مقام معظم رهبری در شهرهای مدینه منوره و مکه معظمه، برنامه‌های فرهنگی مختلفی را برای گروه‌ها و قشرهای گوناگون عمره گزار در این دو شهر مقدس برگزار می‌کند.

گفتنی است، تاکنون بیش از 17 هزار زائر ایرانی از استان‌های مختلف کشورمان به سرزمین وحی اعزام شده‌اند که طبق برنامه‌ریزی انجام شده، هر کاروانی در طول این سفر معنوی 6 روز را در مدینه منوره و 6 روز را در مکه مکرمه اقامت خواهند داشت.


منبع : ابنا
541
0
0% (نفر 0)
 
نظر شما در مورد این مطلب ؟
 
امتیاز شما به این مطلب ؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آخرین مطالب


بیشترین بازدید این مجموعه


 
نظرات کاربر

پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز

گزارش خطا  

^