فارسی
شنبه 18 ارديبهشت 1400 - السبت 25 رمضان 1442
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه
157
0
نفر 0
0% این مطلب را پسندیده اند

ادعاى دروغين يهود نسبت به خود ناشى از نژاد پرستى‏


منابع مقاله
:

کتاب   : تفسير حكيم جلد سوم

نوشته : حضرت آیت الله حسین انصاریان

 

يهود بدون دليل و برهان، و به دور از منطق و حكمت و تنها براساس اوهام و خيالات خود را از نظر نژاد برترين ملت و بالاترين قوم ميدانند.

آنان به جاى اين كه خود را در شئون بشرى، يعنى آفرينش طبيعى با ديگر فرزندان آدم و حوا مساوى بدانند، و به اين حقيقت توجه داشته باشند كه فرزندان آدم و حوا يا نسل اسحاق و اسماعيل از نظر خلقت ظاهرى و هويت و ذات هيچ تفاوتى با هم ندارند و همه هم نوع يكديگرند، خود را از ديگر ملت ها و اقوام جدا دانسته و امتيازى ويژه براى خود قائل اند و ادعا دارند كه ما موجوداتى ممتاز و عزيز دردانه و ملتى خاص و گروهى ويژه ايم و ديگر انسان ها با ما در هيچ شأنى برابر و مساوى نيستند، و بر اين اساس همه دنيا از ماست، و همه نعمت ها و ثروت ها و زمين ها متعلق به ماست و ديگر اقوام و ملل برده ما هستند و بايد در راه خدمت به ما به كار گرفته شوند، و چون اقوام و ملل ديگر به تصاحب زمين ها و كشورها و معادن و ثروت ها دست گشوده اند و براساس اعتقاد ما غاصب هستند و خود حاضر نيستند پنج قاره و ثروتشان را در اختيار ما بگذارند، پس بر ما واجب است زمينه جنگ با همه ملل و اقوام را به تدريج فراهم آوريم و بخش بخش زمين و ثروت هايش را از دست غاصبان خارج كنيم و پس از سلب مالكيت از آنان، با قدرتى كه به دست ميآوريم آنان را به بردگى كشيده و در راه خدمت به شكم و شهوت خود بكار گيريم!!!

آرى اين است نتيجه شوم اعتقاد باطل و ادعاى دروغين، و خيال بافى هاى باطل.

اينجاست كه بايد ملت ها را نسبت به اين عقيده شوم و آثار پليدش بيدار كرد، و همه را عليه اين ستمكاران بسيج نمود، تا ميدانى كه پيش خود مالكيتش را براى خود فرض كرده اند از شرور آنان حفظ نمود.

مسيحيان و ديگر ملل و اقوام بدانند كه قوم يهود با چشمى ديگر به آنان مينگرند، و هرگز با آنان دل دوستى ندارند، و به انتظار فرصت اند كه دمار از روزگار مسيحى و غير مسيحى برآورند و جهان را تبديل به اقيانوسى از خون آنان كنند و به تصرف مايملك همه جهانيان برخيزند!

اينان براساس همين نژادپرستى، معتقدند كه قيامت با همه نعمت هايش ويژه آنان است و ديگر مردم جهان از آخرت آباد نصيب و بهرهاى ندارند.

در صورتى كه صدها دليل طبيعى، عقلى، شرعى، منطقى، معنوى ادعاى آنان را نسبت به برترى نژادشان و نسبت به اين كه قيامت آباد ويژه آنان است باطل و پوچ و ياوه و مزخرف اعلام ميكند.

 

يهود براى ديگر اقوام و ملل ارزشى قائل نيستند

آنچه از آيه شريفه قُلْ إِنْ كانَتْ لَكُمُ الدَّارُ الْآخِرَةُ عِنْدَ اللَّهِ خالِصَةً مِنْ دُونِ النَّاسِ آن به دست ميآيد اين است كه يهود جز براى خود براى ديگر اقوام و ملل هيچ ارزشى قائل نيستند و اين حكايت از جهل و غرور و كبر و تعصب نژادى آنان دارد.

در صورتى كه همه انسان ها از نظر ذات و هويت باهم مساوى و برابر هستند، و احدى را بر احدى امتياز و برترى نيست.

بايد به همه ملل و اقوام گفت كه يهود به شما توهين روا داشته، و به تحقير شما برخاسته و شما را اصالتاً انسان نميداند.

به اين خاطر هر زمينهاى را براى نابود كردن شما، يا به بردگى گرفتنتان فراهم ميآورد، و با اشاعه هرگونه فساد و معصيت با وسيله هاى گوناگون درصدد ضربه زدن به شماست.

اين قوم به خاطراين كه شما را انسان نميدانند، نسبت به رشد و كمال و آزادى و شكوفا شدنتان در علم و آگاهى به شدت حسودند، و تاجائى كه قدرت دارند براى ضربه شدن به شما فعاليت ميكنند، و مانع پيشرفت و سربلندى و عزت شما ميگردند.

آيا كسانى كه شما را از گردونه انسان بودن خارج ميدانند، و توهين به شما و تحقير كردنتان را روا ميدارند دوست شمايند تا با آنان دوستى كنيد، و محبّ شمايند تا به آنان محبت ورزيد، دلسوز شمايند تا نسبت به آنان دلسوزى كنيد، اينان با گروهى از هم پيمانانشان كه استعمارگران آمريكائى و اروپائى هستند كه منافقانه خود را مسيحى ميخوانند در حالى كه عملا يهودى و بدتر از يهودى اند هدف نهائى شان چون اجداد گذشته خود و يهوديان روزگاران و اعصار پيشين نابودى بشريت، و پايمال كردن انسانيت، و خاموش كردن چراغ دين، و تخريب فرهنگ هاى صحيح و اصولى ملت ها و اقوام، و تصاحب همه زمين و نعمت هاى آن است و در اين مقام اند كه اگر كسى را هم زنده بگذارند براى بردگى و بندگى خود بكار گيرند.

پرشدن انبارهاى اسرائيل و آمريكا و اروپا از مخرب ترين سلاح ها و بمب هاى ميكربى و اتمى، بمب هائى كه هر كدامش براى تخريب منطقهاى وسيع و كشتن ميليون ها انسان بيگناه كافى است براى چيست؟ اسرائيل يا به عبارت بهتر صهيونيست كه آبروى يهودى هاى مؤمن به دين موسى و بيآزار را برباد داده و آمريكا و اروپا اين اسلحه هاى مخرب و كشنده را براى نابودى ملت هاى خود كه نميخواهند، اين سلاح ها انبار شده تا فرصتى به دست آرند و اهداف شوم خود را بر ضد همه ملت ها و اقوام و ملل بكار برند و همه دنيا را با آنچه در آن است به ملكيت خود در آورند، ولى براساس تجربه تاريخى و پيشگوئى هاى اولياء الهى، و مسائلى كه در معارف حقه آمده و به ويژه آينده گوئى آيات قرآن، اين جنايتكاران و همدستان مفافقشان كه به دروغ ادعاى مسيحيت ميكنند ولى در باطل يهودى نژاد پرست اند موفق به پياده كردن اهدافشان نميشوند و پيش از ظهور دوازدهمين پيشواى معصوم قائم آل محمد اكثرشان در حوادث مختلف و به ويژه جنگ هائى كه دودش به چشم خودشان ميرود نابود ميشوند و سطح زمين براى برپا شدن حكومت عدل جهانى به دست امام زمان عجل الله تعالى فرجه الشريف با كمك صالحان و شايستگان آماده ميگردد.

اين حقيقتى است كه نه تنها معارف اسلامى و قرآن مجيد با قاطعيت از آن خبر داده بلكه پيش از قرآن در تورات موسى و زبور داود هم مطرح بوده كه آينده جهان در تصرف بندگان صالح و شايسته و عدالت پيشه و مهر ورز خواهد آمد.

وَ لَقَدْ كَتَبْنا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُها عِبادِيَ الصَّالِحُونَ: «1»

و همانا ما پس از تورات در زبور هم ثبت كرديم و وعده قطعى داديم كه همه روى زمين را بندگان شايسته ما به ميراث ميبرند.

دقت كنيد كه فعل يرث مضارع است و دلالت دارد بر اين كه پاك شدن زمين از لوث وجود وجود يهود صهيونيست مسلك و سردمداران مسيحيت در آمريكا و اروپا كه به دروغ ادعاى مسيحيت مسلك ميكنند ولى در حقيقت يهودى صهيونيست اند و بر گنهكار حرفهاى قطعى و جزمى است و حكومت صالحان در همه زمين در سايه دولت عدل جهانى امرى مسلم و ثابت است.

 

پی نوشت:

 

----------------

 (1)- انبياء 105.

 

 


منبع : پایگاه عرفان
157
0
0% (نفر 0)
 
نظر شما در مورد این مطلب ؟
 
امتیاز شما به این مطلب ؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آخرین مطالب

نبش قبرجناب حر بن یزید ریاحی (ره)
استاد حامد شاکرنژاد
راهکار امام صادق(ع) برای عاقبت بخیری
کفاره شکستن دل !
در شب قدر چه دعایی بکنیم؟
چیستی حیا و نفی آن از خدا
عظمت شب قدر
چرا امام علی (ع) حکومت را پذیرفت؟
فضائل امام حسن مجتبی (ع)
 الگوى رفتارى حضرت امام حسن مجتبى (ع)

بیشترین بازدید این مجموعه

كيد عظيم‏
نماز شب در قرآن و روایات
هنگام نظر به ابر ‏و شنيدن بانگ رعد و برق
ورزش کردن با دهان روزه مفید است؟
شب قدر،تجلیِ کمالات انسانِ کامل
کفاره شکستن دل !
قرآن در سخن امام حسن مجتبی (ع)
وضع يتيم در روزگار جاهليت‏
اطاعت از غيرخدا به اذن خدا
صبر در سیره امام مجتبی (ع)

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز

گزارش خطا