فارسی
پنجشنبه 14 اسفند 1399 - الخميس 20 رجب 1442
قرآن کریم مفاتیح الجنان نهج البلاغه صحیفه سجادیه
955
0
نفر 0
0% این مطلب را پسندیده اند
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1390 ساعت 6:01 بعد از ظهر

استاد حسین انصاریان در قدردانی ازدکتر قالیباف گفت :شهرداری تهران در اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه موفق عمل کرده است

استاد حسین انصاریان در قدردانی ازدکتر قالیباف گفت :شهرداری تهران در اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه موفق عمل کرده است

 

 

استاد حسین انصاریان بازسازی حسینیه هدایت را از پروژه های آبروده به شهرداری تهران دانست و ضمن تشکر از مجموعه شهرداری تهران ، از زحمات شهردار تهران در همه ابعاد طی چند سال اخیر قدردانی کرد

استاد حسین انصاریان در مراسم افتتاح 110 پروژه فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و شهری شهرداری منطقه 12 با اشاره به زحمات شهردار تهران در چند سال اخیر گفت : آقای قالیباف هم قبل از انقلاب برای پیروزی انقلاب زحمت کشیدند و همچنین زحمات زیادی نیز در جبهه متحمل شدند و من که هشت سال از شروع تا پایان جنگ در جبهه رفت و آمد داشتم ذکر خیر اخلاص ، شجاعت و کار عظیم این بزرگوار را شنیده بودم .

وی افزود : ایشان در سپاه ، نیروی انتظامی و هم اکنون در شهرداری با همه توان مشغول به کار است و در چند سال اخیر همه ما شاهد تحولات در سطح شهر هستیم و نیازی به توضیح نیست.

استاد انصاریان تصریح کرد : این وظیفه ای است که دین بر عهده ما گذاشته است که از کسانی که این گونه به این ومردم کشورو شهرشان کمک می کنند تشکر کنیم .

وی با بیان این که در آیات قران ، خداوند از همه مردم خدوم و پاک تحت عنوان شاکر و شکور تشکر کرده است ، اظهار کرد : البته تشکر پروردگار به معنای آن است که خداوند در مقابل عمل محدود پاداش نامحدود می دهد و شهردار تهران و مجموعه همکارانشان در مناطق این دلگرمی را داشته باشند که مزد واقعی زحمات آنان محفوظ است.

استاد انصاریان با اشاره به زحمات مهندس کرمی به عنوان شهردار سابق این منطقه گفت : وی به دستور شهردار تهران اقدام به آباد کردن و بازسازی حسینیه هدایت به عنوان یک پروژه عظیم دینی کرد که این کار ادامه یافت و همه از این بابت نهایت تشکر را داریم .

وی با بیان این که باید در عمل تشکر کرد و نه فقط با زبان از زحمات قدردانی کرد ، گفت : به همین دلیل همه ما در این مدرسه مذهبی به شهردار تهران قول دینی می دهیم که با برگزاری مستمر برنامه های عظیم تربیتی ، علمی و دینی در همه ایام سال و بدون تعطیلی ، از زحمات شما تشکر و به خواست شما احترام بگذاریم .

استاد انصاریان ، بازسازی حسینیه هدایت را از پروژه های آبروده به شهرداری تهران دانست و ضمن تشکر از مجموعه شهرداری تهران برای همه دست اندرکاران آن آرزوی خیر و برکت در دنیا و آخرت کرد . 

وی همچنین در جمع خبرنگاران با بیان این که شهرداری تهران در اثبات کارآمدی دین در اداره جامعه موفق عمل کرده است ، گفت : علت این موفقیت آن است که شهردار تهران کسانی را برای کار انتخاب کرده که احساس مسئولیت و تکلیف شرعی می کنند و این موتور حرکت شهرداران و مجموعه شهرداری تهران است .

وی با تاکید بر داشتن مراکز دینی آزاد اظهار کرد : اگر مراکز دینی آزاد داشته باشیم عاملی مهم در مهار کردن فساد و توجه مردم به ادب و تربیت خواهد بود ، چنانچه در محافل بسیاری افراد گناهکار بسیاری بوده اند که در پای منبرها نشسته اند و بعد آن حتی به اولیای خدا تبدیل شدند .

 


منبع : سایت ہواداران دکتر محمد باقر قالیباف
955
0
0% (نفر 0)
 
نظر شما در مورد این مطلب ؟
 
امتیاز شما به این مطلب ؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:

آخرین مطالب

فلسفه شرور، عذاب‌ها و مصائب دنیائی از دیدگاه قرآن کریم
نگاهی به آسان‌گیری در دین از کلام استاد انصاریان
گزارش تصویری از سخنرانی استاد انصاریان در فاطمیه دوم
حذف زهرا(س) و امیرالمؤمنین علی(ع) از دین مساوی با کفر است
خداوند همه درها را به روی بندگان گناهکار خود نمی‌بندد
مراسم عزاداری فاطمیه دوم با سخنرانی استاد انصاریان ...
گزارش تصویری از دیدار جمعی از هنرمندان قم با استاد ...
غرب هنر عریانی را برای تخریب انسانیت آورده است
پوشش یا حجاب دستورى قرآنى و تكليفى انسانى است
توحید نیرویِ اتصال مؤمنین به پروردگار عالم است

بیشترین بازدید این مجموعه

استاد انصاریان: گناهان ظاهری و باطنی عامل ایستایی/ ...

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز