فارسی
جمعه 28 شهريور 1399 - الجمعة 29 محرم 1442

  1224
  1
  0

استقبال پرشور از اولین سفر استاد حسین انصاریان به استان ایلام

استقبال پرشور از اولین سفر استاد حسین انصاریان به استان ایلام

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی ، استاد حسین انصاریان روز گذشته وارد استان ایلام شدند و مورد استقبال گرم امام جمعه ، روحانیون ، مسئولین و هیئات  مذهبی قرار گرفتند .
امام جمعه استان ایلام در خطبه های نماز جمعه نوید اولین سفر تبلیغی استاد حسین انصاریان را به مردم داده و حضور معظم له را از الطاف خاص سیدالشهداء به منطقه محروم ایلام ذکر کردند .
این گزارش می افزاید :با توجه به اینکه در 40 سال گذشته برنامه سالانه سخنرانی استاد انصاریان بطور پیوسته و فشرده در تمام ایام سال ادامه یافته است ، و امکان حضور در شهرهای جدید کشور وجود نداشت ، اما در دوسال اخیر به تقاضای مکرر امامان جمعه و هیئات و مسئولین شهرستانها ، با جابجائی و تغییر برخی برنامه ها امکان حضور ایشان در تعدادی از شهرهای جدید کشور بخصوص در مراکز استانها همچون کرمانشاه و ایلام فراهم گردید که موجب خوشحالی مردم این مناطق بوده است .
لازم بذکر است که سخنرانی استاد انصاریان دردهه دوم صفر در مسجد جامع شهر ایلام از ساعت 30/20 شب آغاز می شود ، و تا پایان دهه دوم ادامه خواهد داشت و همچنین علاوه بر دیدارها و بازدیدها مختلف از برخی نهادهای فرهنگی و دینی در اجتماعات بعضی از شهرستانهای تابعه نیز سخنرانی خواهند نمود .

 


منبع : روابط عمومی و امور بین الملل مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی
  1224
  1
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب


بیشترین بازدید این مجموعه


 
نظرات کاربر
سید محمود سجادی
سلام ما بچه های اراک امسال خیلی بهمون سخت گذشت امسال محرم و صفر بدون حضور حاج آقا زیاد تعریفی نداشت خدا به ما توفیق بده تا ایشون رو در اراک پذیرایی کنیم التماس دعا
پاسخ
0     0
1 0 ساعت 00:00 صبح
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز