فارسی
شنبه 21 تير 1399 - السبت 20 ذي القعدة 1441
  1288
  0
  0

انتشار مجموعه یکصد جلدی سیری در معارف اسلامی

بیش از سه هزار ساعت از سخنرانیهای موضوعی استاد حسین انصاریان درحال پیاده سازی و آماده سازی با عنوان سیری در معارف اسلامی  برای چاپ ونشر می باشد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی ، این مجموعه که بیش از یکصد جلد خواهد بود بصورت موضوعی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت
اولین مجموعه این مجلدات  شامل 3 جلدکتاب با عنوان عقل کلید گنج معرفت ، عقل محرم راز ملکوت ، و حدیث عقل و نفس آدمی در آئینه قرآن به  چاپ رسیده است  و طی روزهای آینده به علاقمندان عرضه خواهد شد .
قابل توجه است که جلد چهارم این مجموعه تحت عنوان اندیشه در اسلام نیز دردست چاپ می باشد . این گنجینه ارزشمند حاصل نیم قرن مجاهدت علمی و تبلیغی حضرت استاد جهت نشر و ترویج فرهنگ غنی شیعه برکرسی بحث و نظر می باشد که به منظور پر بار تر ساختن محتوای تبلیغ دینی در جامعه و استفاده بیشتر طلاب و محققین علاقمندان به علوم اسلامی به زیور طبع آراسته می شود .
مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی با گردآوری و موضوع گذاری سه هزار ساعت سخنرانی استاد انصاریان این مجموعه ارزشمند را به صورت کتاب و نرم افزار صوتی و تصویری در آینده نزدیک منتشر می نماید .
 
 
 
 
 

 

 

 

  1288
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب


 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز