فارسی
يكشنبه 09 آذر 1399 - الاحد 13 ربيع الثاني 1442

  41
  0
  0

حضور مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی در نمایشگاه بین المللی تهران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی ، امسال این مرکز با 54 عنوان آثار ارزشمند حضرت استاد حسین انصاریان در نمایشگاه بین المللی تهران شرکت می کند.
این مرکز که سالهای گذشته آثار خود را توسط ناشرین و نمایندگیهای نشر دارالعرفان در نمایشگاه بین المللی کتاب ارائه میداد ، امسال بطور مستقل در نمایشگاه حضور خواهد داشت .
در ادامه این گزارش ، نرم افزارهای مربوط به کتب و آثار استاد انصاریان  با قابلیت نصب روی رایانه و تلفن همراه  نیز در اختیار علاقمندان قرار خواهند گرفت و با توجه به استقبال زیادی که از ترجمه های این اندیشمند فرزانه  که شامل : ترجمه قرآن کریم ، نهج البلاغه و مفاتیح الجنان  ، صحیفه سجادیه می باشد در نمایشگاه ارائه خواهد شد .
این گزارش در ادامه می افزاید : تعداد 15 عنوان جدید از آثار این محقق گرامی از جمله متن مجموعه سخنرانیهای موضوع بندی شده ایشان تحت عنوان سیری در معارف اسلامی با جلد شومیز و گالینگور عرضه خواهد شد .
لازم به ذکر است از آثار نشر دارالعرفان مجموعه 15 جلدی عرفان اسلامی است که در سال 88 به چاپ رسیده است که با موضوعیت شرح و تفسیر کاملی بر مصباح الشریعه امام صادق (ع) می باشد .


منبع : روابط عمومی و امور بین الملل مرکز علمی تحقیقاتی دارالعرفان الشیعی
  41
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

latest article


 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز