فارسی
شنبه 31 فروردين 1398 - السبت 14 شعبان 1440
  2106
  0
  0

نصب تبلیغات جدید در شهرهای آمریکا

نصب تبلیغات جدید در شهرهای آمریکا

 آنها ویژگی های مثبت شخصیت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله را که در مردم آمریکا کمتر با آنها آشنایی دارند را در بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگی نصب می کنند.

 

به گزارش سرویس دینی جام نیوز به نقل از on Islam، به تازگی تبلیغات جدیدی در شهرهای مهم آمریکا نصب شده است که مردم این کشور را با جنبه های جدیدی از دین اسلام آشنا می کند.

 

بر پایه این گزارش، مرکز اسلامی آمریکای شمالی که در شهر نیویورک قرار دارد برای مقابله با موج اسلام هراسی در این کشور دست به یک ابتکار عمل جدید زد. بر این اساس، آنها ویژگی ها و اوصاف شخصیت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله را که مردم آمریکا کمتر با آنها آشنایی دارند را در بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگی نصب می کنند.

 

به گفته "نعیم بیگ" رئیس این مرکز اسلامی، سال گذشته برنامه دیگری پیش بینی شده بود: «ما برنامه داشتیم که عقائد اسلامی را برای غیر مسلمانان شرح دهیم ولی پس از حادثه تروریستی شارلی ابدو در فرانسه به این نتیجه رسیدیم که فضا برای این کار مهیا نیست چرا که بسیاری از مردم دیدگاه مثبتی نسبت به اسلام و پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله ندارند پس تصمیم گرفتیم که در برنامه های تبلیغاتی خود، شخصیت حضرت محمد صلی الله علیه و  آله را به مردم آمریکا معرفی کنیم.»

 

بیلبوردهای تبلیغاتی در کنار برخی جاده‌های شلوغ شهرهای  هیوستن، نیویورک، آتلانتا، بالتیمور، شیکاگو و لس‌آنجلس بالا رفته و مردم را دعوت می‌کند که با تماس رایگان به شماره ارایه شده اطلاعاتی در مورد پیامبر اسلام و آموزه‌های ایشان دریافت کنند. 

 

در این بیلبوردها شخصیت پیامبر به طور مختصر معرفی می شود و از همگان دعوت می شود که با تماس با شماره های مشخص، علاوه بر پرسش در زمینه اسلام، یک نسخه رایگان از قرآن مجید همراه با ترجه انگلیسی را تحویل گیرند.

 

 


منبع : جام دینی
 • تبلیغات اسلامی
 • پیامبر اکرم
 •   2106
    0
    0
  امتیاز شما به این مطلب ؟

  latest article

        Characteristics and Qualities of the Imam Mehdi (A.S)
        Tawheed and Imamate of Imam Mahdi (A.S.)
        The Twelfth Imam, Muhammad ibn al-Hasan (Al-Mahdi-Sahibuz Zaman) (as) (The hidden Imam who is ...
        Sayings of Imam Mahdi (A.T.F.)
        A Supplication from Imam Mahdi (A.T.F.)
        Saviour of Humanity
        Imam Mahdi (A.S.), the Twelfth Imam, the Great Leader and Peace-Maker of the World
        The Deputies of the Imam of the Age Hazrat Hujjat ibnil Hasan al-Askari (a.t.f.s.)
        Imam Mahdi (A.J.)
        A brief biography of Imam Al-Mahdi (pbuh)

   
  نظرات کاربر
  پر بازدید ترین مطالب سال
  پر بازدید ترین مطالب ماه
  پر بازدید ترین مطالب روز