فارسی
يكشنبه 04 فروردين 1398 - الاحد 17 رجب 1440
  1774
  0
  0

پیام حضرت استاد حسین انصاریان به مسلمانان یمن

پیام حضرت استاد  حسین انصاریان به مسلمانان یمن

بسم‌الله الرحمن الرحیم

بیش از سیصد سال است دنیای اسلام دچار گرگان استعمارگری است که معادن سرشار آنان را غارت کرده، و خون هزاران نفر مرد و زن و کودک را ظالمانه ریخته، و متاسفانه دولت‌های مناطق مسلمان نشین به جای بیرون راندن استعمارگران و توجه به ملت‌های خود، به شدت از عوامل سرسپرده استعمار، و نوکران بی جیره و مواجب آنان، برای غارت ثروت بی‌کران ملت‌های مسلمان و کشتار بی‌گناهان بوده‌اند.

 رشته استعمارگری از گرگ پیر استعمار انگلستان و فرانسه و بلژیک شروع، و نزدیک به دو قرن است به چنگال بسیار خطرناک و بی‌رحم آمریکا افتاده است. جنایات آمریکا که یکی از آنها حفظ حکومت غاصب، دزد، آدمکش اسرائیل در منطقه خاورمیانه است قابل شمارش نیست. از عوامل بسیار خطرناک آمریکا حکومت آل سعود است که پس از ضعف انگلیس در دامن آمریکا قرار گرفت و در نوکری و سرسپردگی پرورش شدید یافت.

آل سعود، طبق مدارک متقن و مستند، در نسل‌های گذشته خود جزء یهودیان خیبرند، که مستندات و کتاب‌های چاپ شده در این زمینه را پیش از انتشار در دنیای اسلام با هزینه گزاف جمع کردند. اینان براساس مستندات قطعی و یقینی، هم زمینه ساز تشکیل حکومت اسرائیل بوسیله پدر و جدشان عبدالعزیز آل سعودند، و هم در همه امور از ابتدای امر هم‌پیمان با اسرائیل بودند.

 آئینشان که معروف به آئین وهابیت است، مبتنی بر کتاب‌های ابن‌تیمیه است که بسیاری از علمای اهل سنت به کفر او فتوا داده‌اند. این تربیت شدگان انگلیس و صهیونیست و آمریکا و ابن‌تیمیه و محمدبن عبدالوهاب مردمی بسیار خشن، بی‌رحم، پرمدعا، فاسدالاخلاق، غارتگر معادن زرخیز عربستان و دشمن سرسخت همه طوایف مسلمین اعم از سنی و شیعه و سایر فرق هستند و قطعاً اگر فرصت یابند، براساس مکتب شیطان پرستی و فرمانبری از آمریکا و اسرائیل، خانه کعبه و حرم رسول بزرگ اسلام(ص) را ویران و با خاک یکسان خواهند کرد و همه آثار اسلامی را در عربستان و هر کشور اسلامی تخریب می‌کنند. اینان با همه آزادی خواهان و ملت‌هایی که می خواهند سرنوشتشان به دست خودشان باشد و در سایه بیداری اسلامی قرار گرفته‌اند به شدت دشمن‌اند. همه مسائل ذکر شده امروز در حملات دد منشانه و بی‌رحمانه و به قول رهبر معظم انقلاب وحشی‌گرانه آنان نسبت به مردم آزادی خواه و مسلمان یمن مشاهده شود. ملت بیدار و بابصیرت و آگاه یمن از نظر آل سعود خبیث جرمی و گناهی جز ایمان، عمل صالح و آزادی‌خواهی ندارند (و مانقموا منهم الا ان یومنوا بالله العزیز الحمید)  « سوره بروج - آیة 8 »

به این جرم مانند اصحاب اخدود که بندگان مومن الهی بودند باید کودکان از شیرخواره یا کودک در کلاس درس، جوانان، مردان، کهنسالان، زنان پیر و جوان در آتش بمب‌باران شبانه روزی این یهودیان بی‌رحم و وهابی‌های کافر و دشمنان خدا و انبیائ و قرآن بسوزند و در کنار آن جنایات، از برکت پرداخت پول نفت به سازمان‌های بین‌المللی آن سازمان‌ها هم سکوت کنند، و سخنی از حقوق بشر به میان نیاورند و قطعنامه‌ای هم بر ضد شان صادر نگردد.

شما ای مردم پاک طینت و مسلمان یمن! شما ای آزادی‌خواهان با کرامت! شما ای بپا خواستگان برای خدا و نجات کشورتان از چنگال استعمارگران و عوامل وابسته به آنان به سرکردگی منصورهادی جانی و بی‌رحم و القاعده و داعش! یقین داشته باشید که خداوند و بندگان مومن او، در همه جای جهان پشتیبان شما و یار شما هستند و شکست دشمن خونخوار شما یعنی آل سعود بی‌رحم حتمی و پیروزی شما قطعی است و این مسئله‌ای است که تاریخ مظلومان و ظالمان ثابت کرده است.

 ما ملت ایران، در مجالس حسینی و مساجد و هنگام قرائت دعا به یاد شما هستیم و از خداوند متعال مصرانه و متضرعانه پیروزی شما را خواهانیم.

قم - 21 جمادی‌الثانی 1436 هجری برابر 22/1/1394 شمسی

                                                                                            خادم قرآن و اهل بیت

                                                                                               حسین انصاریان

 


منبع : پایگاه عرفان
  1774
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب

      استاد انصاریان: کنار اسلام دین‌سازی نکنید/ داروی حل ...
      استاد انصاریان: لقمه حلال نسخه شفابخش همه بیماری ها و ...
      معرفی کتاب ارزشمند «سیمای نیکان» اثر استاد انصاریان
      مراسم عزاداری امام هادی(ع) در مؤسسه دارالعرفان ...
      گزارش تصویری/ سخنرانی استاد انصاریان در اختتامیه ...
      استاد انصاریان؛ امروز جهان تشنه عدالت امیرالمؤمنین(ع) ...
      استاد انصاریان: توحید نخستین منبع اتصال به خیر و نور/ ...
      گزارش تصویری/حضور استاد انصاریان در کنگره بزرگداشت ...
      استاد انصاریان: قلبی که با طهارت است و رفعت دارد؛ وحی ...
      استاد انصاریان: انسان گوهر گران‌بهای دریای خلقت/ قرآن ...

بیشترین بازدید این مجموعه

      شعر مولوی ‌اهل‌سنت برای‌ حضرت ‌زهرا (س)
      متن سخنرانی استاد انصاریان در مورد امام علی (ع)
      متن سخنرانی استاد انصاریان در مورد حجاب
      سخنرانی حضرت استاد حسین انصاریان پیرامون امام ...
      مطالب ناب استاد انصاریان در «سروش»، «ایتا»، «بله» و ...
      همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)؛ سخنرانی استاد ...
      استاد انصاریان: انسان گوهر گران‌بهای دریای خلقت/ قرآن ...
      استاد انصاریان؛ امروز جهان تشنه عدالت امیرالمؤمنین(ع) ...
      معرفی کتاب ارزشمند «سیمای نیکان» اثر استاد انصاریان
      استاد انصاریان: کنار اسلام دین‌سازی نکنید/ داروی حل ...

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز