فارسی
سه شنبه 29 مرداد 1398 - الثلاثاء 18 ذي الحجة 1440

  2845
  0
  0

آثار شوم اين فرهنگ‏

 خونريزى‏ها، تجاوزات، مظالم، جنايات، خودكشى‏ها، دزدى‏ها، غصب كردن‏ها، كژ خلقى‏ها، جنگ‏هاى خانمان سوز، به خصوص جنگ‏هاى اول و دوم جهانى در قرن اخير، و از همه بدتر پيدايش استعمار و استثمار، محصول مكتب‏هاى مادى قديم و جديد است، كه حتّى با به كار گرفتن تمام ماشين حساب‏هاى جهان، نمى‏توان جنايات و مظالم هولناك شاگردان مكتب‏هاى مادى را برشمرد.
كدام شخص مى‏تواند حدود فساد در تصور، فساد در عقل، فساد در علم، فساد در سياست، فساد در نظام خانواده، فساد در اجتماع و فساد در اخلاق را اندازه‏گيرى كند؟
چه كسى مى‏تواند جنايات بلژيك، پرتقال، هلند و فرانسه استعمارگر را از سيصد سال قبل تاكنون، نسبت به ملت‏هاى مظلومى كه دچار چنگال اين گرگان مادى گرا بودند، برشمارد؟
شما قدرت داريد مفاسد و مظالم گرگ پير استعمار، انگلستان دزد و غارتگر و خائن را نسبت به صدها كشور در طول پنج قرن گذشته بازگو كنيد؟
شما توان داريد ضربه‏ها، ضررها، مفاسد، جنايات و خونريزى‏هاى آمريكاى جهان خوار، اين شيطان بزرگ را به ملل مسلمان، كشورهاى خاورميانه، آمريكاى لاتين و آفريقاى مظلوم محاسبه كنيد؟
شما مى‏توانيد مظالم شصت ساله حزب كمونيست شوروى (سابق) و شاگردان درنده‏خوى مكتب مادى ماترياليستى را نسبت به كل جهان، عموماً و نسبت به كشورهايى كه اين هيولاى خطرناك آنان را به بند استعمار كشيده، خصوصاً بازگو كنيد؟ شوروى با تكيه بر مكتب مادى، ادعا مى‏كند حامى كارگر، كشاورز و تكيه گاه انسان گرسنه و مستضعف است و با فئودال و سرمايه دار دشمن خونى است.


منبع : پایگاه عرفان
  2845
  0
  0
امتیاز شما به این مطلب ؟

آخرین مطالب

      ولایت و حکومت امیرالمؤمنین(ع)
      شرایط استجابت دعا
      ولایت و رهبرى امت
      ولایت امیرالمؤمنین(ع)
      ولایت على بن ابی طالب(ع)
      غدیر اکمال دین
      پیام عید قربان
      عاشق خدا فرار نمی‌کند
      روز عرفه و زوّار ابی‌عبدالله
      روز عرفه

بیشترین بازدید این مجموعه

      داستانى عجيب از برزخ مردگان
      ماوراى هفت آسمان‏
      انواع صدقه‏
      نتيجه شوم مستى‏
      كيد عظيم‏
      قابل توجه زنان آزاردهنده به همسر
      حسادت
      دعا برای دختر دار شدن
      طلب یاری از خداوند
      زن فهمیده

 
نظرات کاربر
پر بازدید ترین مطالب سال
پر بازدید ترین مطالب ماه
پر بازدید ترین مطالب روز