يكشنبه 9 شهريور 1393 - الاحد 5 ذي القعدة 1435  
فهرست مطالب
در محضر استاد
 
برنامه‏هاى انسان ساز قرآن‏
قرآن مجيد براى هدايت انسان‏ها به سوى صراط مستقيم نازل شده است و دربردارنده تمام برنامه‏هايى است كه با فطرت و طبيعت انسان هماهنگ است و عمل به آن برنامه‏ها سعادت دنيا و آخرت انسان را تضمين و تأمين مى‏كند.
قرآن مجيد با رعايت سه مقدمه: 1- انسان در زندگى خود هدفى دارد (سعادت زندگى) كه بايد در راه به دست آوردن آن در طول زندگى تلاش
سخنرانیهای مکتوب
 
فضل و رحمت الهی - جلسه هفتم - (متن کامل + ...
دو راه پیش روی انسان
پیروی از شیطان
مبدأ و منتهای حقیقت فضل و رحمت
دو نوع تجلی فضل و رحمت الهی
چهار برنامه امام صادق (ع)
مرحومین واقعی
معرفی متقین
مناسبت

تجديد بناي خانه کعبه توسط «خليل الرحمن حضرت ابراهيم»(ع) به امر پروردگار/درگذشت محدث بزرگوار سيد بن طاووس 664 ق/ در گذشت« ابن هشام» فقيه و نحوي بزرگ عرب ( 761 ق )

اشعار عرفانی استاد
چه سازد آنكه معشوقش جفا كرد
دل او را پر از درد و بلا كرد
چه سازد آنكه در هجران نشسته
فلك او را به صد غم مبتلا كرد
  اخبار روابط عمومی
1390/2/28 11:18:38 ارسال به دوستان    چاپ کد مطلب : 31796

فراخوان عضویت کتابخانه موسسه دارالمعارف الشیعی

 

واحد کتابخانه موسسه دارالمعارف الشیعی(صدرا) در راستای پاسخ به نیازهای مطالعاتیٰ تحقیقی و پژوهشی مخاطبین در سال جاری عضو فعال می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه دارالمعارف الشیعیٰ مصطفی عابدی مدیر کتابخانه موسسه دارالمعارف الشیعی با اعلام این خبر گفت: با توجه به نیازهای مطالعاتیٰ تحقیقی و پژوهشی مخاطبان در حوزه دینی و مذهبی و به خصوص عرفان اهل بیت علیهم السلام فراخوان عضویت صورت پذیرفته است.

وی گفت: این کتابخانه در سال 1377  و به یادبود مرحوم صدرالدین انصاریان تحت عنوان "صدرا" آغاز به کار نموده و بیش از دو هزار کتاب در زمینه های مختلف دینیٰ مذهبیٰ اعتقادی وعرفانی دارد که محققین و پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی از آن استفاده می نمایند.

عابدی در ادامه با اشاره به اینکه کتابخانه مهم ترینٰ غنی ترین و سالم ترین مرجع فرهنگی به شمار می رود گفت: به همین منظور توسعه کتابخانه به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در دستور کار قرار گرفته است تا مراجعین بتوانند حداکثر بهره برداری را از فضای مورد نظر داشته باشند.

وی همچنین بکارگیری فزاینده روش های نوین علمی اطلاع رسانی و نظام مند کردن اطلاعات جهت استفاده کاربران از فناوری اطلاعات را از دیگر برنامه های اصلی این کتابخانه عنوان کرد.

لازم بذکر است علاقمندان می توانند جهت عضویت در کتابخانه صدرا با در دست داشتن یک برگ کپی شناسنامه و یا کارت ملی و دو قطعه عکس 4×3 به محل موسسه دارالمعارف الشیعی  به نشانی قمٰ خیابان شهیدان فاطمی(دور شهر)ٰ کوچه 19ٰ پلاک 27 مراجعه  نمایند.

 

نظرات کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
comment *

کوچک و یا بزرگ بودن حروف اهمیتی ندارد
 مطالب مرتبط 
 بیشترین بازدید از مجموعه " اخبار روابط عمومی "  
Copyright © 2004-2011 ERFAN.IR